Liga Młodych Logistyków

LOGISTYCY I SPEDYTORZY PRÓBUJĄ SWOICH SIŁ…
We wtorek, 7.12.2020 odbył się w naszej szkole w warunkach ścisłego reżimu sanitarnego I etap XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego organizowanego przez Naukowe Koło Logistyki DIALOG – Uniwersytet Ekonomiczny Katowice.
Konkurs pod nazwą „Liga Młodych Logistyków” polegał na rozwiązaniu w systemie „on line” na platformie konkursowej zestawu 32 pytań (30 pytań zamkniętych, 2 pytania otwarte) z zakresu logistyki-transportu-spedycji. Na udzielenie odpowiedzi uczniowie mieli 30 minut…
Do konkursu przystąpili uczniowie w dwóch drużynach, drużyna 1: Kamil Wojciechowski (4D), Daniel Mazurek (4D), Arkadiusz Rolka (4D), drużyna 2: Krystian Bodziony (4D), Zuzanna Jarzębak (4E), Adrian Kuźma (4E).
Nad całością czuwali nauczyciele: Dariusz Smolarski oraz Jerzy Liber. To znakomity sprawdzian przed egzaminem zawodowym, jak również okazja na usystematyzowanie wiedzy branżowej zdobytej w szkole…
Powodzenia!

Może Ci się również spodoba

Skip to content