Dyrektor Zespołu Szkół Samochodowych: mgr inż. Ewa Zielińska | ||||
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
9.00 – 17.00 | 8.00 – 14. 00 | 7.00 – 13.00 | 10.00 – 17.00 | 11.00 – 20.00 |
Wicedyrektor Zespołu Szkół Samochodowych: mgr Katarzyna Cempa | ||||
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
8.00 – 14.00 | 11.00 – 16.30 | 11.00- 15.00 | 8.00 – 15.00 | 8.00 – 14.00 |
Wicedyrektor Zespołu Szkół Samochodowych: mgr inż. Edyta Dąbrowska | ||||
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
7.00 – 13.00 | 7.00 – 13.00 | 11.00 – 16.30 | 7.00 – 13.00 | 7.00 – 14.00 |
Kierownik Warsztatów Szkolnych: mgr inż. Lucjan Guśtak | ||||
Poniedziałek | Wtorek | Czwartek | Piątek | Sobota |
6.30 – 13.30 | 6.30 – 13.30 | 6.30 – 18.30 | 11.00 – 18.00 | 6.30 – 13.30 lub 13.00 – 20.00 |
Zastępca Kierownika Warsztatów Szkolnych: mgr inż. Mariusz Oleksy | ||||
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Piątek | Sobota |
11.30 – 18.30 | 11.00 – 18.00 | 6.30 – 18.30 | 6.30 – 13.30 | 6.30 – 13.30 lub 13.00 – 20.00 |
Nauczyciele – Szkoła
1 | Batko Małgorzata | wt. 9:40 do 10:40 S105-zapl. | 35 | Machowska-Leśniak Agnieszka | czwartek 7:35 do 8:00 s.109 | ||
2 | Batkowska Beata | czw. 12:15 do 13:00 S116 | 36 | Marczyk Paulina | pt. 09:40 do 10:40 PN | ||
3 | Baziak Adam | śr. 10:40 do 11:25 kantorek WF | 37 | Marzec Anna | środa 13:05 do 14:00 PN | ||
4 | Baziak Ewelina | 38 | Pajor Jan | wtorek 11:20 do 12:20 warsztaty | |||
5 | Bąk Marta | śr. 10:40 do 11:25 kantorek WF | 39 | Pawlik Kinga | czw.12:15-13:15- Gabinet Ped. | ||
6 | Berezowska Ewelina | pon. 7:55 do 8:25 wt.8:45-9:15 SW4 | 40 | Podmańska-Szczurek Klaudia | godziny pracy, czw.pon.9:30-10:30 | ||
7 | Bielec Agnieszka | pt. 13:10 do 14:10 sala 212 | 41 | Rams Kamil | pon 09:35 do 10:35 PN | ||
8 | Cempa Katarzyna | wt.. 15:00-16:00 | 42 | Rysiewicz-Bochenek Katarzyna | |||
9 | Chyclak Katarzyna | śr. 7:00 do 8:00 PN s107 | 43 | Rzaski Marek | pon. od 11:30 do 12:30 sala 207 | ||
10 | Dąbrowska Edyta | śr.15:00-16:00 | 44 | Semla Anna | śr. 10:25 do 11:25 biblioteka | ||
11 | Domagała-Koncewicz Alicja | wt. 10:10 do 11:20 s.201 | 45 | Skrzypiec Sławomir | czwartek 15:45 do 16:50 s.112 | ||
12 | Meus Anna | wt.12:10 do 13:10 s42 | 46 | Skwarczyńska Monika | czw. 12:20 do 13:05, czw. 11:15 do 11:30 pokój nauczycielski | ||
13 | Fałowska Maria | wt. 9.40 do 10:40, piątek 12.15 do 12.45 zaplecze 212 | 47 | Słaby Marta | środa 11:25 do 12:25 PN | ||
14 | Fatuła Wojciech | wt. 8:00 do 9:40-10:40 s.S3 | 48 | Smajkiewicz Paweł | czw. 12:20 do 13:05 kantorek WF | ||
15 | Floryan Beata | piątek 10:30 do 11:30 s.S4 | 49 | Smolarski Dariusz | śr. 10:40 do 11:25 pracownia logistyki | ||
16 | Galara Jerzy | pon.,czw. 10:00 do 11:00 kantorek WF | 50 | Smoleń-Kowalska Magdalena | |||
17 | Góra Andrzej | poniedziałek 11:30 do 12:15, s209 | 51 | Sowa Leszek | śr. czw. 9:40 do 10:40 kantorek WF | ||
18 | Homoncik Krzysztof | wtorek 12:15 do 13:15 świetlica | 52 | Stanisz Karol | pon. 14:00 do 14:45 PN | ||
19 | Hycnar-Malicka Anna | poniedziałek 9:35 do 10:35 zaplecze s.19 | 53 | Stanuch Katarzyna | godzin pracy biblioteki | ||
20 | Juszczak Janusz | wtorek 9:40 do 10:40 zaplecze s.211 | 54 | Stempin Arleta | pon. 8.50 do 9.50 zaplecze s.16 | ||
21 | Kapturkiewicz Tomasz | wtorek 17:30 do 19:00 sala gimn. | 55 | Strojny-Gargula Joanna | śr. 9:00 do 9:30 PN |
||
22 | Karpiel Mariola | środa 10:25 do 11:25 PN | 56 | Sułocha Aneta | pt. 10:25 do 11:25 zaplecze 16 | ||
23 | Karwala Leszek | wtorek 10:25 do 11:25 sala. 101b | 57 | Sus Małgorzata | 12:20 do 13:05 PN | ||
24 | Kądziołka Tomasz | piątek 9:40 do 10:40 pracownia logistyczna | 58 | Szajewski Piotr | pn. 12:15 do 13:10 świetlica | ||
25 | Kmiecik Jacek | środa 09:40 do 10:40 kantorek WF | 59 | Szaraj Andrzej | pon. 12:15 do 13:10 świetlica | ||
26 | Koział-Ogorzałek Anna | środa 11.30 – 12.15, piątek 11.30 – 12.15 biblioteka | 60 | Szarota Jarosław | śr. 12:15 do 13:05 PN | ||
27 | Kożuch Lucyna | pon. 10:25 do 11:25 zaplecze s.19 | 61 | Szczęsna Marzena | pon. 13:05 do 14:05 zapl.116 | ||
28 | Kożuch Paweł | czw.8:50-9:40 | 62 | Śliwa Dariusz | pon. 09:35 do 10:35 pracownia elektryczna | ||
29 | Kurek Grzegorz | pt. 14:55 do 15:40 PN | 63 | Święs-Góra Jolanta | wt. ,czw. 11:30-12:15 sala 103 | ||
30 | Ledziński Grzegorz | czwartek 7:10 do 8:10 zaplecze s.13 | 64 | Tomczyk Marta | godzin pracy biblioteki | ||
31 | Leśniak Bartłomiej | czw. 13:10 do 13:55 s.109 | 65 | Zabrzeńska Anna | wtorek 8:50 do 9:40 PN | ||
32 | Liber Jerzy | czw. 13:10 do 14:00 s.S1 | 66 | Zając Dawid | czw. 10:25 do 11:25 kantorek WF |
||
33 | Lisowska Anna | śr. 09:40 do 10:40 PN | 67 | Zielińska Ewa | śr.8:50-9:50 gab.nr.9 | ||
34 | Łoś Agata | pon. 09:35 do 10:35 pracownia logistyczna | 68 | Zieliński Maksymilian | wt. 9:40 do 10:40 PN pracownia logistyki |
Nauczyciele w Warsztatach Szkolnych
1 | Adamczyk Jarosław | środa 11:30 do 12:30 DPS | |||
2 | Bodziony Stanisław | wtorek 07:00 do 08:00 pokój nauczycielski p.61 | |||
3 | Bomba Tomasz | środa 07:00 do 08:00 pracownia diagnostyki | |||
4 | Borzęcki Bogusław | czwartek 16:35 do 17:35 pokój nauczycielski p.61 | |||
5 | Dąbrowski Maciej | poniedziałek 15:00 do 16:00 pokój nauczycielski p.61 | |||
6 | Gadomski Jan | piątek 07:00 do 08:00 diagnostyka | |||
7 | Głąb Andrzej | poniedziałek 07:10 do 08:00 blacharnia | |||
8 | Guśtak Lucjan | wg. dyżuru pok.nr.2 | |||
9 | Hajduga Zdzisław | wtorek 12:20 do 13:20 pokój nauczycielski p.61 | |||
10 | Horowski Arkadiusz | piątek 07:10 do 08:00 pracownia motocyklowa | |||
11 | Krzemiński Marian | środa 14:45 do 15:45 pokój nauczycielski p.61 | |||
12 | Kulig Krzysztof | wtorek 16:00 do 17:00 pokój nauczycielski p.61 | |||
13 | Kunicki Stanisław | piątek 11:20 do 12:20 maszyny różne | |||
14 | Kunz Jerzy | piątek od 11:20 do 12:20 trasernia | |||
15 | Kurzeja Stanisław | wtorek 12:15 do 13:15 maszyny różne | |||
16 | Łatka Artur | wtorek 09:00 do 10:00 pokój nauczycielski p.61 | |||
17 | Małecki Robert | poniedziałek 12:10 do 13:10 diagnostyka | |||
18 | Miśkowicz Andrzej | piątek 16:25 do 17:25 sala 52 | |||
19 | Obrzut Wiesław | piątek 15:40 do 16:40 pokój nauczycielski p.61 | |||
20 | Oleksy Mariusz | wg. dyżuru pok.nr.3 | |||
21 | Opoka Zbigniew | piątek 11:20 do 12:20 obróbka ręczna | |||
22 | Podmański Karol | poniedziałek 07:00 do 08:00 pracownia pomiarów elektrycznych | |||
23 | Połomski Jerzy | środa 07:00 do 08:00 obróbka mechaniczna | |||
24 | Poręba Grzegorz | piątek 07:10 do 08:00 pracownia pomiarów elektrycznych | |||
25 | Prokop Krzysztof | czwartek 07:10 do 08:00 spawalnia | |||
26 | Rams Roman | piątek 8:00 do 09:00 pokój nauczycielski p.61 | |||
27 | Sentyrz Bogusław | czwartek 11:20 do 12:20 silnikownia | |||
28 | Van Dessel Krzysztof | poniedziałek 07:10 do 08:00 sala 62 | |||
29 | Zając Janusz | czwartek 11:20 do 12:20 szatnia |