Wielki sukces „Sztafety pomocy”

Nareszcie udało się podsumować tegoroczną akcję „sztafety pomocy”, która w Samochodówce biegnie już od 6 lat. Jak mówi pan Jacek Kmiecik, pomysłodawca i główny koordynator akcji, w ciągu tych kilku lat udało się zebrać i wesprzeć pomocą różnych ludzi na kwotę ponad 100 000zł.
W tym roku „sztafeta pomocy” biegła dla Jakuba Łatki, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce z niedowładem spastycznym i wymaga ciągłej rehabilitacji. Udało nam się, do tej pory, zebrać 7066,83zł. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc. Wielka „sztafeta pomocy” to wspólna praca wolontariatu szkolnego, „Sportu przeciw przemocy” i Samorządu Uczniowskiego.
Dziękujemy tym bardziej ofiarodawcom, bo pomoc Jakubowi ma dla nas szczególne znaczenie. Tato Jakuba jest nauczycielem Samochodówki. Pomoc zostaje w rodzinie jaką stanowi społeczność Samochodówki. Dziękujemy pani Anecie Sułocha – opiekunce wolontariatu szkolnego, która zauważyła potrzebę wsparcia Jakuba. Tak często przechodzimy korytarzami szkolnymi obok siebie a nie zauważamy potrzeb innych…

Może Ci się również spodoba

Skip to content