Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Konkurs ortograficzny

18 kwietnia w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Wzięło w nim udział 16 osób. Uczestników powitała Pani wicedyrektor Edyta Dąbrowska. Konkurs został zorganizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Organizatorzy: Pani Katarzyna Stanuch oraz Pani Marta Tomczyk.

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!