Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Olimpiada „Bezpieczeństwo i Obronność”

26 marca reprezentacja uczniów ZSS pod opieką pani Agaty Łoś walczy o finał w VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „Bezpieczeństwo i Obronność” . Olimpiada ma celu promowanie umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz poszerzenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i obronności.
Olimpiadę oficjalnie rozpoczęła pani dyrektor ZSS -Ewa Zielińska.
Trzymamy mocno kciuki za naszych zawodników. Powodzenia!!!!!

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!