Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Podsumowanie Turnieju Predator Games

Zakończył się I sezon Turnieju Predator Games.

Predator Games to nie tylko rozwój kompetencji wśród dzieci i młodzieży, dobra zabawa oraz wartościowe nagrody, ale – co równie istotne – okazja do konsekwentnego budowania pomostu między nastolatkami, rodzicami i szkołą.
Partnerami rozgrywek są między innymi: Minister Edukacji i Nauki, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centrum GovTech Polska, Intel oraz Microsoft.
Naszą szkołę reprezentowało 16 uczniów, którzy tworzyli 4 drużyny.
Za udział uczniowie otrzymali nagrody: plecaki z logiem firmy ACER Predator. Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy.

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!