Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Wycieczka do Wrocławia

Wrocław zdobyty
W piątek 12 maja odbyła się wycieczka klas 1B i 1 D do Wrocławia. Uczniowie zwiedzili m.in.:Panoramę Racławicką, Ostrów Tumski, Stare Miasto, Zoo i Hydropolis.

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!