Wycieczka do Wrocławia
Wrocław zdobyty
W piątek 12 maja odbyła się wycieczka klas 1B i 1 D do Wrocławia. Uczniowie zwiedzili m.in.:Panoramę Racławicką, Ostrów Tumski, Stare Miasto, Zoo i Hydropolis.

przez Anna · Opublikowano · Zaktualizowano

przez Anna · Published 22 września 2021 · Last modified 24 września 2021
przez Anna · Published 3 kwietnia 2025
przez Anna · Published 20 maja 2022 · Last modified 26 maja 2022

