Wycieczka
Dnia 29 listopada klasa 1B udała się na wycieczkę do Starego Sącza. ,,Leśne Molo” zostało zdobyte a nagrodą była pizza

przez Anna · Opublikowano · Zaktualizowano
Dnia 29 listopada klasa 1B udała się na wycieczkę do Starego Sącza. ,,Leśne Molo” zostało zdobyte a nagrodą była pizza

przez Anna · Published 23 września 2021 · Last modified 24 września 2021
przez Anna · Published 10 czerwca 2024

