Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

 104 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się akademie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Dziękujemy klasie IIM oraz Zespołowi Szkolnemu, którzy pod opieką Pani Anny Zabrzeńskiej oraz Pani Marii Fałowskiej przygotowali dzisiejszą uroczystość.

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!