Konkurs “Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”

Tematyka konkursu obejmowała zagadnienia związane z obrotem gotówkowym i bezgotówkowym oraz rolą Narodowego Banku Polskiego w tym zakresie.  Zadaniem uczniów było przygotowanie projektu w formie np. wypowiedzi pisemnej, audycji, komiksu, prezentacji, gry, plakatu i przesłanie na adres organizatorów do 30 listopada .

W sumie nadesłano 189 prac. Naszą szkołę reprezentował: Marcin Góra z klasy IDE, Dominika Zbozień z klasy IIIE, Justyna Mółka z klasy IIIE i Tomasz Konstanty z klasy IIIE. Uczniowie otrzymali dyplomy. Najlepsze prace zostały opublikowane na stronie: https://samorzad.pap.pl/kategoria/wiem-jak-w-banku. Opiekunem merytorycznym konkursu była pani Jolanta Święs-Góra.

„Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu” to projekt realizowany przez Polską Agencję Prasową we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Może Ci się również spodoba

Skip to content