Nagrody starosty dla najlepszych sportowców z Samochodówki

Młodzi sportowcy, którzy w ostatnich miesiącach osiągali wysokie wyniki zostali nagrodzeni przez starostę nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego podczas “Powiatowego dnia kultury i sportu”.
Wśród nich znaleźli się uczniowie Samochodówki Kacper Dudczak z kl. 3 E technikum i Adrian Skoczeń kl.3m szkoły branżowej.

Kacper Dudczak – to utalentowany lekkoatleta, biegacz górski. W 2021 r. do najważniejszych osiągnięć Kacpra zaliczyć można II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Biegach Górskich, III miejsce w biegu na 1500 m w Ogólnopolskiej Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadpodstawowych.

Adrian Skoczeń – trenuje sporty motocyklowe. Najważniejsze osiągnięcia to: w 2019 – I miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Super Enduro klasa Młodzik, w 2020 r. wicemistrz Polski Super Enduro klasa Junior oraz Klubowy Mistrz Polski Super Enduro.
Gratulujemy!

Może Ci się również spodoba

Skip to content