Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Zakończenie roku szkolnego klas 5

25 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Było pięknie, wzruszająco i bardzo miło.

To wyjątkowy dzień w którym kończy się pewien rozdział pełen wspomnień, przyjaźni, sukcesów i wyzwań. Życzenia absolwentom złożyła Pani Dyrektor Ewa Zielińska oraz w imieniu Rady Rodziców Pani Beata Rakowska.

Gratulujemy tym, którzy odebrali świadectwo z czerwonym paskiem i Niebieską Odznakę im. inż. Tadeusza Tańskiego
🔹Konrad Murzydło 5A
🔹Tomasz Kostecki 5M
🔹Maciej Rak 5M
🔹Natalia Galica 5E
🔹Artur Opyd 5E

Narodzeni sportowcy:
🔹Igor Tokarczyk 5DE
🔹Szymon Warzecha 5M
🔹Kacper Wolak 5M

Czerwoną Odznakę Technikum Samochodowego otrzymali rodzice, którzy szczególnie zasłużyli się naszej szkole :
♦️Edyta Winikajtys
♦️Mirosław Jaskółka
♦️Dorota i Krzysztof Jawor

Gratulujemy z całego serca tak wspaniałych osiągnięć.
Do zobaczenia

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!