Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Turniej Motoryzacyjny

Turniej Motoryzacyjny w Sądeckiej Samochodówce – zwycięstwo gospodarzy!

W Sądeckiej Samochodówce odbył się emocjonujący Turniej Motoryzacyjny, w którym udział wzięły szkoły z regionu:

🏫 Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej
🏫 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Starym Sączu
🏫 Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie
🏫 Zespół Szkół nr 4 w Nowym Sączu
🏫 I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Nowym Sączu
🏫 Zespół Szkół Samochodowych w Nowym Sączu

Rywalizacja była bardzo zacięta  a poziom zawodów – imponujący!

Zwyciężyła drużyna gospodarzy – Sądeckiej Samochodówki.
👨‍🔧 Adrian Połomski
👨‍🔧 Paweł Stawiarski
👨‍🔧 Adrian Smajdor

Zwycięzcą klasyfikacji indywidualnej został Adrian Połomski.

Główną nagrodę – kurs prawa jazdy kat. B+E – ufundowała firma Litwiński.
Dziękujemy za wsparcie młodych pasjonatów motoryzacji!

Serdeczne podziękowania dla nauczycieli-opiekunów:
👨‍🏫 dr inż. Tomasz Kądziołka
👨‍🏫 mgr Artur Łatka
👨‍🏫 mgr Krzysztof Kulig
👨‍🏫 inż. Bogdan Borzęcki

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia na kolejnej edycji!

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!