Uczniowie z Samochodówki wspierają akcję MOTOMIKOŁAJE.

19-20 listopada wolontariusze z Zespołu Szkół Samochodowych kwestują w Galerii Trzy Korony. Przez dwa dni ponad 50 uczniów z naszej szkoły zbiera pieniądze w ramach szlachetnej akcji mikołajkowej, w ten sposób pomagają osobom chorym i potrzebującym z Nowego Sącza i okolic.

Akcja Motomikołaje trwa w naszej szkole od początku listopad. Do 26 listopada uczniowie mogą jeszcze przynosić: słodycze, zabawki, artykuły szkolne, artykuły gospodarstwa domowego. Produkty należy składać w kartonach przygotowanych przy głównym wejściu do szkoły z napisem Wolontariat-challenge lub u opiekunów szkolnego Wolontariatu: p. Anny Kozial- Ogorzalek(biblioteka) lub Anety Sulochy(sala 11). Mikołajkowe paczki trafiają do dzieci i osób potrzebujących w szpitalach, hospicjach, rodzinach zastępczych, domach dziecka, domach pomocy społecznej.

Może Ci się również spodoba

Skip to content