Podziękowania

Szanowni Państwo,

Wzorem ubiegłych lat i w tym roku wykazaliście się ogromnymi sercami. Pomimo sytuacji, która jest trudna dla nas wszystkich i wymaga wzmożonych nakładów sił, wsparliście naszą akcję, „Bo dawanie to coś więcej…..” i dzięki Wam mogliśmy sprawić radość 17 uczniom naszej Szkoły. Chciałabym Państwu bardzo serdecznie podziękować w imieniu swoim i wszystkich uczniów, do których trafiła tegoroczna paczka. Dziękuję gronu pedagogicznemu, Radzie Rodziców, którzy w tym roku szczególnie postanowili włączyć się w akcję. Jestem dumna, że pomimo przeciwności losu potrafimy się zjednoczyć i wspólnie dzielić dobrem. Mam nadzieję, że tegoroczne Święta w Państwa domach również będą przepełnione radością i wdzięcznością jak twarze naszych obdarowanych uczniów. 

Z najlepszymi życzeniami,

Pedagog

Klaudia Podmańska-Szczurek

Może Ci się również spodoba