Ćwiczenia zespołowe klasy 1A
Klasa 1A spędziła dzisiaj aktywny dzień na paintballu w Stroniu. Rozgrywki wymagały współpracy, sprytu i szybkiego podejmowania decyzji, dlatego oprócz świetnej zabawy nie zabrakło również ćwiczenia taktyki i pracy zespołowej.
Po pełnych emocji pojedynkach przyszedł czas na wspólnego grilla. rozmowy i integrację w super atmosferze.
To był dzień pełen adrenaliny, śmiechu i niezapomnianych wspomnień. Dodatkowo towarzyszyła nam piękna pogoda i super widoki.
Dziękujemy ekipie Back Shot Paintball za super organizację.
Opiekę nad uczniami sprawowali pani Anna Lisowska oraz pan Sławomir Skrzypiec.

















