przez Maciej Rogóż
·
Opublikowano
· Zaktualizowano
Dziś w Zespole Szkół Samochodowych gościliśmy przedstawicieli Fundacji Prodriver, którzy przeprowadzili dla naszych uczniów zajęcia z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.
W asyście i przy gościnnym udziale policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego młodzież mogła m.in. przetestować jazdę na symulatorze w warunkach normalnych oraz w alkogoglach, sprawdzić swój refleks na specjalnym urządzeniu oraz przekonać się, jak wygląda chodzenie po spożyciu alkoholu.
To była cenna lekcja pokazująca, jak ważne jest bezpieczeństwo – zarówno swoje, jak i innych użytkowników ruchu drogowego.
Działanie współfinansowane przez Urząd Miasta Nowego Sącza.