Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Miejskie Obchody Narodowego Święta Niepodległości

11 listopada, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w historii naszego kraju – Narodowe Święto Niepodległości. To dzień, w którym z dumą wspominamy tych, którzy walczyli o wolność i niepodległość Polski.
Z tej okazji reprezentacja uczniów naszej szkoły uczestniczyła w uroczystych obchodach miejskich, oddając hołd wszystkim, którzy przyczynili się do odzyskania przez Polskę niepodległości.
Nad przygotowaniem i przebiegiem udziału młodzieży czuwali nauczyciele – Pani Marta Bąk oraz Pan Adam Baziak, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i opiekę.
To ważne, by pielęgnować pamięć o przeszłości i uczyć młode pokolenie miłości do Ojczyzny

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!