Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Wicemistrzostwo Nowego Sącza w Badmintonie Drużynowym!

🏸 Reprezentacja ZSS w składzie: Michał Ziobrowski 2bc, Krzysztof Pajor 4D, Eryk Siedlarz 2DE, Michał Michalik 4D, Maksymilian Plata 2DE zdobyła dzisiaj Wicemistrzostwo Nowego Sącza w Badmintonie Drużynowym. Wielkie gratulacje! 🙌🥈

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!