Srebro w turnieju piłki nożnej przez Maciej Rogóż · 6 czerwca 2025 Nasza szkolna drużyna zajęła 2 miejsce w turnieju halowej piłki nożnej zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 4. Drużynę do turnieju przygotowywali Pan Jacek Kmiecik i Pan Maciej Rogóż. Opieka podczas zawodów: Pani Marta Bąk. Gratulujemy naszym sportowcom dobrego wyniku.
Turniej siatkówki z okazji 70-lecia Samochodówki 24 kwietnia 2025 przez Maciej Rogóż · Published 24 kwietnia 2025
Turniej tenisa stołowego w Samochodówce 4 grudnia 2025 przez Maciej Rogóż · Published 4 grudnia 2025 · Last modified 25 grudnia 2025