Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

I miejsce w IV Turnieju „Oil City”

Drużyna uczniów Samochodówki zajęła I miejsce w IV Turnieju Szkół z grą ekonomiczną „Oil City-galicyjska gorączka czarnego złota”, zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Nowym Sączu. Sukces zagwarantowała współpraca w grupie oraz umiejętność zarządzania ryzykiem i inwestowania.

Drużynę tworzyli: Weronika Pasoń, Krystian Brzeziński oraz Damian Ciastoń z klasy 4M (opieka- p. Katarzyna Stanuch).
Nagrodą w turnieju jest wycieczka dla całej klasy. Gratulujemy!

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!