Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Świąteczny Stól Wielkanocny

Wielkanocne Śniadanie – wspólne dzieło naszej społeczności.

Po raz pierwszy w Samochodówce zgromadziliśmy się przy wspólnym stole wielkanocnym. Ks. Andrzej pobłogosławił pokarmy, Pani Dyrektor Ewa Zielińska złożyła wszystkim życzenia i już mogliśmy skosztować obfitości stołu.
Wzajemna życzliwość, indywidualne życzenia, uśmiechy na twarzach, tak można opisać atmosferę tego wydarzenia.
Furorę robił żurek z kiełbaską i jajeczkiem.

Wszystkim dziękujemy za pomoc w organizacji dzisiejszego dnia.

To wydarzenie pokazało, jak silną i wyjątkową społeczność tworzymy – razem możemy naprawdę wiele!

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!