Podczas drużynowych biegów przełajowych reprezentacja naszej szkoły zdobyła 5 miejsce.
Nasi chłopcy bardzo dzielnie walczyli i zabrakło nam zaledwie kilka punktów do podium. Optymizmem napawa fakt, że nasza reprezentacja była młoda – trzech spośród sześciu chłopaków jest z pierwszej klasy. Uczestnicy: