Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Walentynki

Walentynki na wesoło
Od samego rana  14 lutego ruszyła Międzyszkolna Poczta Walentynkowa. Rozdaliśmy dziesiątki kartek z życzeniami. Wielu uczniom zrobiło się ciepło na serduszku.
Samorząd uczniowski przygotował muzyczny koncert życzeń. Płynęły walentynkowe życzenia przez całą szkołę. Nikt nie czuł się  sam. Każdą przerwę umilała muzyka nadawana przez radiowęzeł.
Miłą niespodzianką była walentynka przygotowana przez dyrekcję szkoły. Pani Dyrektor Ewa Zielińska złożyła życzenia wszystkim uczniom i nauczycielom. Dodatkiem był słodki upominek i oczywiście czerwona walentynka.

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!