Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Mistrzostwa Samochodówki w narciarstwie alpejskim i snowboardzie

🎿 Za nami Mistrzostwa Samochodówki w narciarstwie alpejskim i snowboardzie, które przyciągnęły rekordową liczbę 36 uczestników. Zawody odbyły się na stoku w Cieniawie.
♥️ Podziękowania dla Pani Dyrektor Ewy Zielińskiej oraz Pań wicedyrektor Edyty Dąbrowskiej i Katarzyny Cempy. Dziękujemy również Radzie Rodziców na czele z Panią Martą Kościółek za ufundowanie medali oraz posiłku dla młodzieży.
👍 Podkreślamy i doceniamy ogromny wkład dla emerytowanego nauczyciela naszej szkoły, Pana Piotra Piwowara za sędziowanie zawodów.
📊 Wyniki w narciarstwie alpejskim:
1️⃣ miejsce: Jan Maślanka IVB
2️⃣ miejsce: Paweł Michalik 2b/c
3️⃣ miejsce: Arkadiusz Zięcina IIF
4️⃣ miejsce: Bartosz Szyszka IIIA
5️⃣ miejsce: Kacper Wajda IIIM
6️⃣ miejsce: Oliwier Bednarski IIM
📊 Wyniki w snowboardzie:
1️⃣ miejsce: Karol Kuźlak 3f/c
2️⃣ miejsce: Jakub Górski IID
3️⃣ miejsce: Kacper Wysoczański IA
🏆 Złoto w konkurencji dziewcząt zdobyła Olga Ściurka (narciarstwo alpejskie).
🤝 Organizatorzy – nauczyciele wychowania fizycznego: Marta Bąk, Dawid Zając, Paweł Kożuch, Maciej Rogóż oraz Jacek Kmiecik.

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!