Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Pole nadziei w Samochodówce

Pola Nadziei to kampania organizowana przez hospicja w Polsce, w tym Sądeckie Hospicjum
W październiku sadzone są żonkile, które są symbolicznym aktem solidarności z umierającym. Wiosną gdy zakwitają zonkile odbywa się akcja, której celem jest pozyskiwanie funduszy na potrzeby lokalnych hospicjów oraz propagowanie idei opieki hospicyjnej w społeczeństwie.
Dzisiaj Pole Nadziei powstało przy naszej szkole jako wyraz solidarności z Sądeckim Hospicjum. Zebrane w zbiórce cebulki kwiatow zostały posadzone przez ucz.kl.4B w wyznaczonym na trawniku sercu.
❤️💕💓💞❤️
Dziękujemy Nauczycielom i Uczniom, którzy zaangażowali się w w/w akcję 🤗, a pozostałych zachęcamy do aktywności w podejmowanych m.in. przez Szkolne Koło Wolontariatu działaniach.
JEDEN MOŻE DUŻO – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!