Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Ambasadorzy Edukacji Ekonomicznej

W ramach Roku Edukacji Ekonomicznej, 🏦💷💸Projektu Złote Szkoły NBP, 💲🏫💵💳oraz promocji ZSS, 🚘 Ambasadorzy Edukacji Ekonomicznej z klasy II E Technikum, 🪙💹 przeprowadzili zajęcia pt. „Pieniądz-moje finanse” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Nowym Sączu. Odwiedzili klasę 2c, gdzie wraz z prezentacją opowiadali swoim młodszym kolegom i koleżankom o NBP i wartości pieniądza w życiu. Drugoklasiści nauczyli się wiele nowych terminów związanych z obiegiem pieniądza i chętnie brali udział w zdjęciach prowadzonych przez uczniów klasy II E. Największy pasjonat motoryzacji, jak również naszej szkoły 🫡🤗Janek 🥰 dostał bluzkę i t-shirt z logiem Zespołu Szkół Samochodowych 🚗🚘👏🤩😄 Następnie młodzież klasy II E Technikum, udała się do grupy przedszkolnej „Gang Słodzików, w której Ambasadorzy Edukacji Ekonomicznej, wprowadzili dzieciaczki w świat pieniądza, wspólnie kolorowali kolorowanki banków i banknotów 🤗👏👏 czytali także bajki Disneya 👏🤩🥰😍
Akcje edukacyjną prowadzi p. Jolanta Święs- Góra oraz p. Kinga Pawlik.

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!