Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Wicemistrzowie województwa małopolskiego

Dnia 12 grudnia odbyły się mistrzostwa w unihokeja chłopców w Nowym Targu. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła drugie miejsce w województwie małopolskim.
W meczach finałowych ulegliśmy Nowemu Targowi i wygraliśmy z drużyną Oświęcimia
Po bramkach
-Kacper Hebda
-Krystian Ciapała
Wraz z Nauczycielem Wf-u Panem Jackiem Kmiecikiem w składzie:
Babik Karol
Ciapała Krystian
Filipowicz Mateusz
Gizicki Jakub
Hebda Kacper
Jeleń Piotr
Lorek Adrian
Martuszewski Wiktor
Maślanka Jan
Opyd Marcin
Orsaczek Grzegorz
Połomski Adrian

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!