Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Zajęcia profilaktyczne

Spotkanie z przedstawicielami Straży Miejskiej zorganizowały w środę, 15 listopada panie pedagog: Kinga Pawlik i Klaudia Podmańska – Szczurek.
Zajęcia profilaktyczne dla uczniów dotyczyły bezpieczeństwa w drodze do szkoły, zapobiegania zjawiskom patologicznym wśród młodzieży, oraz tematów bardziej ekologicznych np. stop dla smogu.

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!