Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Narodowe Święto Niepodległości

W piątek 10 listopada, punktualnie o godz. 11.11 cała szkoła odśpiewała Hymn Polski. Tak rozpoczęliśmy świętowanie Dnia Niepodległości.
Następnie uroczystość przeniosła się do świetlicy szkolnej gdzie odbyła się akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości, przygotowana przez klasę 2D Technikum pod okiem Pani Beaty Florian oraz Pani Agnieszki Bielec. Zapraszamy do obejrzenia.

 

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!