Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Pamiętamy

Uczniowie z klasy 4E i 4 DF odwiedzili Miejsca Pamięci Narodowej na Cmentarzu Komunalny, którymi opiekuje się nasza szkoła. Groby zostały uporządkowane i zapalone znicze. Z kolei Wolontariat Szkolny zorganizował akcję „znicz”.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!