Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Wycieczka w Bieszczady

Klasa IDE i IIDE pozdrawiają ze słonecznych Bieszczad.
Uczniowie pod opieką p.Agaty Łoś, p. Anety Sułochy, p. Anny Koział-Ogorzałek, p. Małgorzaty Batko i p. Jerzego Libra na dwudniowej wycieczce podziwiali uroki Połoniny Wetlinskiej, Przełęczy Wyżnej oraz spacerowali po zaporze w Solinie.

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!