Świąteczny CHALLENGE

Dobiegły końca świąteczne akcje charytatywne zorganizowane na terenie ZSS.

Czas na podsumowanie. Wolontariusze zebrali mnóstwo produktów żywnościowych, chemicznych, gospodarczych, odzieży, zabawek, w tym ponad 100 maskotek. Dzięki spontanicznej akcji nauczycieli wychowania fizycznego, a szczególnie p. Jackowi Kmiecikowi  do puszek zebrano 2.500 zł, w zamian wszystkim darczyńcom wręczano maskotkami.

Jak i komu pomogliśmy: pieniądze zostały rozdysponowane między 3 uczniów. Część maskotek i produktów trafiło do Stowarzyszenia Motosacz.pl w ramach akcji “Motomikołaje 2021″. Wspomogliśmy również akcję ‘Szlachetna paczka”. Ale zdecydowana większość produktów trafiła do uczniów z naszej szkoły. Wsparliśmy bowiem akcję, której koordynatorkami są: nasza szkolna pielęgniarka p. Beata Pasiut i pedagog p. Kinga Pawlik. Już od 7 lat pracownicy ZSS przed świętami przynoszą produkty dla potrzebujących uczniów. Tym razem 10 uczniów zostało obdarowanych.

Wszystkim koordynatorom i uczestnikom akcji za wszelką pomoc i wsparcie bardzo bardzo dziękujemy.

Szkolny Wolontariat

 

Może Ci się również spodoba

Skip to content