3 miejsce w mistrzostwach Nowego Sącza Szkół w unihokeju

W Środę, 17.11.2021 r. nasze dzielne  „Wojowniczki” wywalczyły 3 miejsce w mistrzostwach Nowego Sącza Szkół Ponadpodstawowych w unihokeju. Po zajęciu pierwszego miejsca w grupie walczyły o wejście do finału zawodów z IV LO Liceum sportowe. Rywalki okazały się lepsze. Jednak w walce o 3 miejsce dziewczyny z „Samochodówki” nie pozostawiły złudzeń rywalkom z ekonoma wygrywając 1:0.

Tym wspaniałym akcentem dziewczyny zaznaczyły swoją obecność w rywalizacji żeńskich zawodów na terenie miasta.

Wielkie Gratulacje!!!

Skład reprezentacji:

  1. Gabriela Bieryt I DE
  2. Maryna Zakhariia IDE
  3. Daria Nowak I B
  4. Julia Matusik II M
  5. Natalia Galica IIDE
  6. Patrycja Śmierciak II DE
  7. Angelika Smoroń II DE
  8. Kornelia Majerska II DE
  9. Roksana Siwiak III DE
  10. Paulina Liber III DE

Może Ci się również spodoba

Skip to content