Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela w “Samochodówce”, to okazja, by podziękować całemu gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły oraz wprowadzić pierwszoklasistów w szeregi uczniów.  To jeden z najpiękniejszych dni w szkolnym kalendarzu, któremu towarzyszy uroczysta akademia i życzenia…
Uroczystość prowadził Samorząd Uczniowski.  Natomiast część artystyczną przygotowali uczniowie klasy III A, pod opieką pani Aleksandry Jurek i pani Marty Słaby.

Święto Komisji Edukacji Narodowej to czas podziękowań. Wśród życzeń, które dzisiaj usłyszeli nasi nauczyciele, były te płynące od dyrektora szkoły pana Andrzeja Góry,  jak i od Samorządu Uczniowskiego. Podziękowania dla wszystkich nauczycieli złożyła Przewodnicząca Rady Rodziców pani Monika Salamon i Prezes Stowarzyszenia Sądecka Samochodówka pan Dariusz Krupa. Rozdano wiele nagród m.in za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej.

Może Ci się również spodoba

Skip to content