Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

III miejsce

20190228 debata trzecie miejsce 5

Z udziałem wiceprezydent Magdaleny Majki, sekretarza Piotra Lachowicza

oraz dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania Małgorzaty Belskiej, w Sali Reprezentacyjnej sądeckiego ratusza odbyły się debaty oksfordzkie szkół ponadgimnazjalnych, zorganizowane w ramach Nowosądeckiej Ligi Debatanckiej 2018/2019 pod Patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla. 

Jako pierwsi w debacie o III miejsce naprzeciwko siebie zasiedli uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych oraz uczniowie Zespołu Szkół Elektryczno – Mechanicznych. Przedmiotem debaty było pytanie czy „Trzeba zakazać prywatnej eksploracji kosmosu”. Młodzież posługiwała się narzędziem debaty w stylu oksfordzkim. Szkoły uczestniczące w projekcie, pojedynkowały się między sobą na merytoryczne argumenty.

Wyniki tej debaty ogłosił Grzegorz Sus, dyrektor Nowosądeckiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Zwyciężył Zespół Szkół Samochodowych (244 punkty). Sądecki „elektryk” otrzymał 243 punkty. 

Gratulujemy naszym uczniom oraz ich opiekunom.

{gallery}Wydarzenia2018_2019/Debata{/gallery}

 

 

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!