Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Festiwal Wolontariatu „Siejemy dobro”

24 października w Krakowie odbył się Festiwal Wolontariatu „Siejemy dobro”, który zgromadził ponad 170 osób, zjednoczonych wspólną pasją do wolontariatu. Wzięli  w nim udział także wolontariusze z naszej szkoły
Każdy miał możliwość wyboru spośród pięciu warsztatów, poruszających m.in. takie tematy jak efektywność w wolontariacie, działanie z pasją ❤️, skuteczna pomoc dzięki technikom efektywnego uczenia się 📚 oraz samoregulacja i motywacja 🚀. Koordynatorzy wzięli udział w wizycie studyjnej pod hasłem „z wizytą tam, gdzie siejemy dobro”. 🌍
Była to świetna okazja do integracji wolontariuszy z różnych organizacji i nawiązania międzyorganizacyjnych kontaktów 🤝.

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!