Welcome to   Kliknij aby posłuchać tekstu! Welcome to

Wycieczka klasy IB

19 września klasa 1B  wraz z wychowawcą i opiekunami wybrała się na wycieczkę do  Niedzicy i Czorsztyna. Piękny górski krajobraz i słoneczna pogoda przyczyniły się do dobrej i wesołej atmosfery wycieczkowiczów. A wspólnie spędzone ze sobą chwile służyły integracji klasy.

Możesz również polubić…

Kliknij aby posłuchać tekstu!