Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

IMG 8054

Zakończenie roku szkolnego w „Samochodówce”. Ponad 40 uczniów z wyróżnieniami

W Zespole Szkół Samochodowych w piątek, 25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

W związku z sytuacją epidemiologiczną i obowiązującymi nas obostrzeniami, uroczystość w naszej szkole odbyła się w zmienionej formule. Zamiast apelu przed budynkiem szkoły, uczniowie spotkali się w wyznaczonych salach ze swoimi wychowawcami. Dyrektor ZSS pan Andrzej Góra wraz z wicedyrektorem panią Agnieszką Bielec i panem Maksymilianem Zielińskim odwiedził każdą klasę i wręczył nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce. Wyróżniono również osoby ze 100- procentową frekwencją oraz biorące udział w konkursach i olimpiadach.

Teraz czas na zasłużony odpoczynek. Całej społeczności życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Tekst i wybór zdjęć: A. Koział Ogorzałek

Zdjęcia: J. Szarota

Może Ci się również spodoba