Matura 2021

matura 2021

Od 4.05 w naszej szkole odbędą się egzaminy maturalne z zachowaniem reżimu sanitarnego. Uczniowie i absolwenci przychodzą do szkoły na godz. 8.30 (egzamin o godz. 9.00) lub na godz. 13.30 (egzamin o godz. 14.00) i ustawiają się przed wyznaczonymi drzwiami wejściowymi. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zdający wchodzą w maseczkach zakrywających nos i usta wyznaczonymi drzwiami podanymi na harmonogramie i planie szkoły z przestrzeganiem wytycznych sanitarno-epidemiologicznych tzn. dezynfekując ręce środkiem znajdującym się na stoliku przy drzwiach wejściowych i do momentu zajęcia miejsc przy stolikach mają zakryte nos i usta maseczkami.

Proszę zapoznać się z zamieszczonymi poniżej załącznikami:

HARMONOGRAM EGZAMINU MATURALNEGO PISEMNEGO w Zespole Szkół Samochodowych im. inż. T. Tańskiego w N. Sączuw Zespole Szkół Samochodowych im. inż. T. Tańskiego w N. Sączu

Plan wejść do szkoły

Instrukcja dla uczniów i absolwentów znajduje sie w linku poniżej

 

Może Ci się również spodoba