Dyplomy uznania

IMG 8356

Miło nam poinformować, iż uczeń nasz, aktualnie już absolwent kierunku: technik logistyk Damian Dulak oraz nauczyciel logistyki, opiekun merytoryczny Pan Dariusz Smolarski zostali

przez działające przy szkole  Stowarzyszenie „Sądecka Samochodówka” wyróżnieni i nagrodzeni za całokształt działań związanych z popularyzowaniem logistyki i co się z tym wiąże promocję naszej szkoły w skali kraju. Dodatkowo wyróżnienia otrzymali też od Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu oraz gratulacje od Prezydenta Miasta Nowego Sącza Pana Ludomira Handzla. Przypomnijmy, że wiąże się to bezpośrednio z faktem, iż w ubiegłorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki uczeń Damian Dulak pokonując blisko 8000 osób z całej Polski dostał się do etapu finałowego…Jest to ogromny sukces dla Damiana ale i dla całej społeczności szkolnej… Ze względu na pandemię wręczenie dyplomów i nagród odbyło się z opóźnieniem w trybie odroczonym. 24.04.2021  odznaczenia wręczyli Prezes Stowarzyszenia „Sądecka Samochodówka” – Pan Dariusz Krupa oraz Dyrektor Szkoły – Pan Andrzej Góra. Serdecznie gratulujemy, życzymy samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym… Rozwijajmy spedycję, transport i logistykę, pamiętając, że jest ona wszystkim, ale wszystko bez niej staje się niczym…

{gallery}Wydarzenia2020_2021/dyplomySSS{/gallery}

 

Tekst i zdjęcia: D. Smolarski

 

Może Ci się również spodoba